34-500 Zakopane, ul. Kasprusie 35 a
                                 tel. 18 20 14747    
 
                             NIP 736-11-41-903

Społeczne Gimnazjum i Społeczne Liceum Ogólnokształcące


Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Zakopanem

Get Adobe Flash player

Wojewódzki etap dyktanda Po polsku o historii

Katarzyna Łukaszczyk, uczennica kl. III naszego liceum, została finalistką Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii". Etap okręgowy odbył się 28 października 2015 r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ul Rajskiej w Krakowie. Autorką tekstu dyktanda była poetka Ewa Lipska, która zaszczyciła wszystkich swoją obecnością.  


Czytaj...

Zwycięstwo w Grze Miejskiej!

Jest nam bardzo miło poinformować, że uczniowie naszego Zespołu Szkół stanęli na podium Gry Miejskiej W zdrowym ciele – zdrowy duch, po raz drugi zorganizowanej przez zakopiańskie gniazdo Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” przy wsparciu i pod patronatem Burmistrza Miasta Zakopane Leszka Doruli. Zawody odbyły się 27 października 2015 r. Wzięło w nich udział 6 drużyn, które pod opieką swoich nauczycieli odwiedzały wybrane punkty w mieście (m. in. Zespół Szkół Plastycznych im. A. Kenara, Muzeum Stylu Zakopiańskiego w...


Czytaj...

Październikowe sukcesy sportowe

W dniach 23-25 października 2015 r. uczeń klasy III gimnazjum - Krystian Zawadzki - odniósł sukces, zdobywając trzecie miejsce wśród młodzików w trójboju siłowym. Zawody GPC Carpathian Cup odbyły się w czeskim Trutnovie. na podium stanął również Jerzy Karp - uczeń klasy II SLO - zajmując III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym w IV Zawodach Pływackich o Puchar Klubu Sportowego "Delfin", które odbyły się 25 października w Myślenicach. Serdecznie gratulujemy!


Czytaj...

Sabina na podium!

Z radością informujemy, że Sabina Florek z kl. III naszego gimnazjum zajęła II miejsce w XIX Międzygminnym konkursie recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca. Gratulujemy!


Czytaj...

W gościnnych progach krakowskiej Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki

21 października 2015 r. klasa I  SLO uczestniczyła w  zajęciach z informatyki oraz podstaw przedsiębiorczości zorganizowanych przez współpracującą z nami Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w  Krakowie. Tematem  zajęć były rozwiązania innowacyjne. Poznaliśmy proces wprowadzania nowości i modyfikacji w organizacji oraz model AIDA. Dowiedzieliśmy się również, gdzie można pozyskać środki finansowe na innowacje w przedsiębiorstwie. Natomiast na zajęciach z informatyki zagłębialiśmy tajniki programu "Word”. Po zajęciach udaliśmy się do Muzeum Narodowego, gdzie zwiedziliśmy Galerię „Broń...


Czytaj...
01234

Dziennik elektroniczny

szkola.png

Odwiedziło nas:

861982
DzisiajDzisiaj85
WczorajWczoraj1540
W tym tygodniuW tym tygodniu85
W tym miesiącuW tym miesiącu17164
RazemRazem861982

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.